12/12 16:00 |
|
STIINTA BACAU
|
3-1
|
AZERRAIL BAKU
|
|
|
25:23, 25:20, 22:25, 25:18 |
|
12/12 18:30 |
|
HOLTE IF
|
0-3
|
VITEOS NEUCHATEL
|
|
|
23:25, 27:29, 19:25 |
|
12/12 19:00 |
|
HOLDING GRAZ
|
2-3
|
DINAMO KRASNODAR
|
|
|
16:25, 27:25, 25:22, 23:25, 4:15 |
|
12/12 19:00 |
|
IBSA CV LAS PALMAS
|
3-1
|
ASKO LINZ STEG
|
|
|
20:25, 25:11, 25:21, 25:18 |
|
12/12 19:00 |
|
RANDABERG IL
|
0-3
|
NANTES
|
|
|
15:25, 16:25, 15:25 |
|
12/12 19:00 |
|
RSR WALFER
|
0-3
|
BURSA BBSK
|
|
|
12:25, 16:25, 11:25 |
|
12/12 20:00 |
|
VB LOGRONO
|
2-3
|
OLYMPIACOS PIREO
|
|
|
20:25, 31:29, 19:25, 25:17, 10:15 |
|
13/12 16:00 |
|
LEVSKI SOFIA
|
1-3
|
CSM TARGOVISTE
|
|
|
15:25, 25:27, 27:25, 17:25 |
|
13/12 19:00 |
|
KV LUBOTENI FERIZAJ
|
0-3
|
ORPO ORIVESI
|
|
|
13:25, 15:25, 14:25 |
|
13/12 19:00 |
|
ZELEZNICAR LAJKOVAC
|
3-1
|
TENT OBRENOVAC
|
|
|
24:26, 25:21, 25:19, 25:16 |
|
13/12 19:00 |
|
ZOK OSIJEK
|
0-3
|
TJ OSTRAVA
|
|
|
12:25, 13:25, 18:25 |
|
13/12 20:00 |
|
SM AESCH PFEFFINGEN
|
1-3
|
MLADOST ZAGABRIA
|
|
|
28:26, 20:25, 18:25, 16:25 |
|
13/12 21:30 |
|
CK PONTA DELGADA
|
1-3
|
HERMES OOSTENDE
|
|
|
28:30, 25:18, 23:25, 23:25 |
|
14/12 17:00 |
|
BVK BRATISLAVA
|
3-0
|
ZOK GACKO
|
|
|
25:16, 25:13, 25:21 |
|
14/12 19:00 |
|
KULACHANGE SCHAAN GALINA
|
1-3
|
VASAS BUDAPEST
|
|
|
25:17, 14:25, 19:25, 23:25 |
|
14/12 20:30 |
|
DAUPHINES CHARLEROI
|
3-0
|
BARCELONA
|
|
|
25:19, 25:19, 25:15 |
|
09/01 15:00 |
|
AZERRAIL BAKU
|
3-0
EXS
|
STIINTA BACAU
|
|
|
25:23, 27:25, 25:14, 13:15 |
|
09/01 17:00 |
|
CSM TARGOVISTE
|
3-0
|
LEVSKI SOFIA
|
|
|
25:23, 25:16, 25:22 |
|
09/01 18:00 |
|
OLYMPIACOS PIREO
|
3-0
|
VB LOGRONO
|
|
|
25:18, 25:12, 25:17 |
|
09/01 20:00 |
|
NANTES
|
3-0
|
RANDABERG IL
|
|
|
25:8, 25:11, 25:9 |
|
10/01 16:00 |
|
BURSA BBSK
|
3-0
|
RSR WALFER
|
|
|
25:12, 25:14, 25:18 |
|
10/01 17:30 |
|
DINAMO KRASNODAR
|
3-0
|
HOLDING GRAZ
|
|
|
25:19, 25:9, 25:11 |
|
10/01 17:30 |
|
ORPO ORIVESI
|
3-0
|
KV LUBOTENI FERIZAJ
|
|
|
25:17, 25:18, 25:19 |
|
10/01 18:00 |
|
TJ OSTRAVA
|
3-0
|
ZOK OSIJEK
|
|
|
25:20, 25:16, 28:26 |
|
10/01 19:00 |
|
ASKO LINZ STEG
|
2-3
|
IBSA CV LAS PALMAS
|
|
|
25:21, 25:23, 13:25, 19:25, 14:16 |
|
10/01 19:00 |
|
MLADOST ZAGABRIA
|
0-4
EXS
|
SM AESCH PFEFFINGEN
|
|
|
14:25, 22:25, 18:25, 10:15 |
|
10/01 19:00 |
|
TENT OBRENOVAC
|
3-0
|
ZELEZNICAR LAJKOVAC
|
|
|
26:24, 25:23, 25:19 |
|
10/01 20:30 |
|
HERMES OOSTENDE
|
3-2
|
CK PONTA DELGADA
|
|
|
25:20, 17:25, 20:25, 25:19, 15:12 |
|
11/01 18:00 |
|
BARCELONA
|
2-3
|
DAUPHINES CHARLEROI
|
|
|
25:23, 25:27, 25:19, 21:25, 7:15 |
|
11/01 19:00 |
|
VASAS BUDAPEST
|
3-2
|
KULACHANGE SCHAAN GALINA
|
|
|
20:25, 25:19, 25:18, 18:25, 15:12 |
|
11/01 19:00 |
|
ZOK GACKO
|
0-3
|
BVK BRATISLAVA
|
|
|
18:25, 11:25, 18:25 |
|
11/01 20:00 |
|
VITEOS NEUCHATEL
|
3-1
|
HOLTE IF
|
|
|
25:22, 25:14, 21:25, 25:9 |
|